Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kouřové líčení

21. 8. 2012

Kouřové líčení  

Není nad přirozenost. Ale – přiznejme si to všechny! – občas má prostě každá z nás velkou chuť se sebou něco provést, alespoň jeden večer vypadat jinak, šokovat či zaujmout. Kouřové líčení očí je stále nepřekonatelným hitem, tak proč jej nevyzkoušet třeba při nejbližší vhodné příležitosti? Připravili jsme podrobný návod podle tipů vyhlášeného vizážisty Beau Nelsona.

Tento typ líčení se hodí ke společenským příležitostem, jakými jsou plesy, večírky a divoké party. Zvýrazní tvůj pohled a všude, kde se objevíš, budeš nepřehlédnutelná. Má však i svá úskalí – neumně vytvořené kouřové líčení může vzbudit dojem přehnané „zmalovanosti“. K tomu, aby tento styl splnil, co má – tedy přitáhl pozornost k tvým krásným očím, musíš respektovat jasná pravidla:

1. Pleť obličeje musí být dokonale sjednocená a matná. Nedostatky proto skryj make-upem či korekční tyčinkou a velkým pomocníkem ti bude sypký pudr.
2. Kouzlo kouřového líčení spočívá v nápadném zvýraznění pouze jedné partie obličeje, tedy očí. Abys nevypadala jako “cirkusačka”, nezvýrazňuj si zároveň tváře výraznou růží (hodí se spíš jemný nádech růžové či bronzové, případně pudr o jeden až dva odstíny tmavší než ten, který jsi použila na celý obličej) a rty přetři pouze nenápadným leskem.
3. Zásadou je „čistá práce“. Dbej na to, aby ti na řasách neutkvěly žmolky, abys neměla jedno oko namalované více než druhé, a především si líčení během večera několikrát překontroluj a případné nedostatky (rozmazaná linka či stíny slité do jedné rýhy) pouprav. K dokonalosti ti pomůže použití kvalitní kosmetiky a dodržení správného postupu.
4. Jak se říká, učený z nebe nespadl. To platí i u líčení. Raději si jej vyzkoušej v klidu doma „nanečisto“, získáš tak cvik a vyhneš se stresování těsně před začátkem akce. U výrazného líčení jsou nedokonalosti velmi nápadné!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


Statistiky

Online: 2
Celkem: 177621
Měsíc: 1401
Den: 25