Jdi na obsah Jdi na menu
 


cvičení na zhubnutí

11. 4. 2013

Cvičení
 

Mysli na to, že bys měla mít intenzivní pohyb každý den. Bez ohledu na to, zda máš dost peněz na pravidelné lekce ve fitku. Cvičit můžeš i sama doma nebo venku a to úplně zadarmo. Snaž se zvýšit "běžný" pohyb, choď pěšky, nevyhýbej se schodům, jdi si ráno zaběhat nebo si dej doma svižnou čtvrthodinku cviků. Ranní cvičení nastartuje tvůj organismus a budeš se cítit mnohem lépe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1.  cvik

Lehněte si a zvedněte nohy tak, aby svíraly pravý úhel. Překřižte ruce za hlavou a zvedněte ramena a hlavu od země směrem ke kolenům. Vraťte se do výchozí pozice a cvik několikrát opakujte.

2.  cvik

Lehněte si a dejte dlaně za hlavu. Přitáhněte kolena ke hrudi a zvedněte ramena a hlavu od země. Narovnejte levou nohu a natočte tělo tak, abyste se levým loktem dotkli pravého kolena. Poté opakujte na druhou stranu. Celý cvik proveďte několikrát.

3.  cvik

Lehněte si, nohy položte na lavici tak, aby svíraly pravý úhel a ruce překřižte na hrudník. Pomalu se sbalujte. Zvedejte jen ramena a lopatky, bederní oblast musí zůstal přilepena k zemi. V této pozici zůstaňte asi 3 vteřiny a poté se vraťte zpět do výchozí polohy. Cvik několikrát opakujte.

 


 

Cviky pro pevný zadeček

1. cvik

Lehněte si na levý bok a levou rukou podepřete hlavu. Narovnejte nohy a obě zvedněte ze země. Pravou držte ve vzduchu a levou kmitejte nahoru a dolů dokud neucítíte pálení. Poté nohy vystřídejte.

2. cvik

Lehněte si na záda a ruce položte podél těla. Chodidlo pravé nohy opřete o levé koleno. Napněte zadek a zvedněte ho alespoň 25 cm nad zem. Vydržte 5 vteřin a vraťte se zpátky do výchozí polohy. Po několika opakováních nohy vyměňte.

3. cvik

Sedněte si na zem a narovnejte záda. Dlaně položte vedle zadečku a levou nohu pomalu zvedejte ze země. Vydržte v krajní poloze a uvolněte. Po několika opakováních vystřídejte nohy.


 


 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Statistiky

Online: 2
Celkem: 182290
Měsíc: 2855
Den: 104